Jaunumi
3. vietas balva

Esam priecīgi par mūsu kampaņas "Esi drošs, ka darbs ir drošs!" īstenotāju SIA "Mediju Tilts" sasniegumu. Sīvā konkurencē izcīnīto 3. vietu Mi:t&Links Baltijā labāko komunikācijas kampaņu konkursā “Story telling” kategorijā ar kampaņu “Esi drošs, ka darbs ir drošs!”!

Kampaņā "Esi drošs, ka darbs ir drošs!" darba aizsardzības noteikumu ievērošanai šoreiz uzmanību pievērsām inovatīvā veidā. Kampaņas vēstneša, bijušā Latvijas hokeja izlases spēlētāja Oļega Sorokina, darba drošības stāsts aizrāva darba aizsardzības ekspertus kampaņas atklāšanas pasākumā, darba drošības klipā un TV reklāmā, kā arī klātienes pasākumos 12 Latvijas uzņēmumos.

Hokejistu darba apģērbs ir formas tērps – tajā ir karsti, grūti un smagi pārvietoties, tomēr jūs nekad neredzēsiet hokejistus uz spēles laukuma bez formas tērpa, kas ir viņu drošības jautājums. Savukārt, darbinieki bieži vien nevelk darba devēja izsniegto darba apģērbu, aizbildinoties ar dažādiem iemesliem, un ignorējot darba aizsardzības noteikumus, uzskatot to par formālu prasību, ko pieredze spēj atsvērt. Tas ir mīts, jo ik gadu darba vietās iet bojā vidēji 26-28 darbinieki.

Darba drošības dziesma un Gata Šļūkas karikatūru plakāti, infografikas ar humoru atspoguļo izplatītākos darba aizsardzības noteikumu pārkāpumus un parāda pareizu rīcību. Kampaņas ilgtspējīgie izglītojošie materiāli ir pieejami šeit: ej.uz/kampana-2023

Esi drošs skatuve