Piektdiena, 2014. gada 1. augusts
A+ / A-
Valsts Darba Inspekcija logo

konsultatīvais tālr. 67 186 522

konsultatīvais tālr. 67 186 523

ziņot par nereģistrēto nodarbinātību

anonīmais uzticības tālr. 67 312 176

konsultācijas klātienē

        kas.jpg

Sakarā ar tehniskām problēmām e-pasta sistēmā, nav pieejama saziņa ar Valsts darba inspekcijas e-pasta adresēm @vdi.gov.lv. Līdz problēmu atrisināšanai sarakstei ar Valsts darba inspekciju lūdzam izmantot pagaidu e-pasta adresi vdi.lietvediba@gmail.com. Lūdzam Valsts darba inspekcijas klientus būt saprotošiem un atvainojamies par radītajām neērtībām!

Darba tiesiskās attiecības

Jaunumi

30.07.2014 Sakarā ar tehniskām problēmām e-pasta sistēmā, nav pieejama saziņa ar Valsts darba inspekcijas e-pasta adresēm @vdi.gov.lv.

Valsts darba inspekcija informē, ka tehnisku problēmu sakarā, līdz turpmākam paziņojumam, nav iespējama e-pasta sarakste elektroniskajām pastkastītēm ar @vdi.gov.lv adresi. Līdz problēmu atrisināšanai sarakstei ar Valsts darba inspekciju lūdzam izmantot pagaidu e-pasta adresi vdi.lietvediba@gmail.com. Tāpat arī aicinām izmantot alternatīvus saziņas līdzekļus, kuri ir pieejami Valsts darba inspekcijas mājaslapā sadaļā kontakti http://www.vdi.gov.lv/lv/kontakti/.

Lūdzam Valsts darba inspekcijas klientus būt saprotošiem un atvainojamies par radītajām neērtībām!

 

Lasīt vairāk »

02.07.2014 Pilnveidotas darba aizsardzības prasības būvdarbu veikšanā

Otrdien, 1.jūlijā, valdībā apstiprinātas pilnveidotās darba aizsardzības prasības, veicot būvdarbus, informē Labklājības ministrija (LM).

Iepriekšminēto paredz valdībā pieņemtie Ministru kabineta noteikumi Darba aizsardzības prasības, veicot būvdarbus.

Lasīt vairāk »

Darba aizsardzība

Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra

Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūru ir izveidojusi Eiropas Savienība, lai nodrošinātu sabiedrību ar informāciju par darba drošību un veselības aizsardzību.

Kontaktpunkta darbību Latvijā nodrošina Valsts darba inspekcija, savukārt informācijas apriti organizē Informācijas padome, kurā ietilpst darba drošības un nodarbināto veselības aizsardzības jomās kompetenti pārstāvji no Labklājības ministrijas, Valsts darba inspekcijas, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības, Latvijas Darba devēju konfederācijas, kā arī Darba vides un veselības institūta.

Internetapkalpošanas centrs

Strādā vesels

Valsts darba inspekcija (VDI) ar Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstu ir uzsākusi informatīvo kampaņu "Strādā vesels", lai pastiprināti vērstu darbinieku uzmanību uz drošības un veselības aizsardzības nozīmīgumu darba vietās.

Informatīvā kampaņa "Strādā vesels" ir vērsta uz visiem darbiniekiem, īpaši uz tiem, kuri nodarbināti nozarēs, kas saistītas ar paaugstinātu risku, piemēram, kokapstrāde, metālapstrāde, pārtikas ražošana, darbs augstumā un darbs ar elektroierīcēm, kā arī citās, visbiežāk, industriālās jomās, kur pastāv risks gūt darba traumas.

 

Ienāc www.stradavesels.lv

© Valsts darba inspekcija. Visas tiesības aizsargātas.
A+ / A-