Svētdiena, 2015. gada 30. augusts
A+ / A-
Valsts Darba Inspekcija logo

konsultatīvais tālr. 67 186 522

konsultatīvais tālr. 67 186 523

ziņot par nereģistrēto nodarbinātību

anonīmais uzticības tālr. 67 312 176

konsultācijas klātienē

Tehnisku iemeslu dēļ Valsts darba inspekcijas anonīmais uzticības tālr. 67 312 176 nedarbojas. Iespējamu pārkāpumu ziņošanai lūdzam Jūs izmantot konsultatīvos tālruņus - 67186522, 67186523, vai e-pastu: vdi@vdi.gov.lv. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Darba tiesiskās attiecības

Jaunumi

10.08.2015 Ar 17.08.2015. apmeklētāju pieņemšana Bauskā jaunās telpās

Augusta sākumā Bauskā ir izveidots jauns Valsts darba inspekcijas klientu apkalpošanas centrs. Tā adrese ir Zaļā ielā 1. Apmeklētāju pieņemšana jaunajā centrā notiks katru pirmdienu no plkst. 13.00 līdz 17.00. Bauskas klientu apkalpošanas centru iespējams sazvanīt pa tālruņiem: 27891470, 28372811.

Lasīt vairāk »

07.08.2015 Labklājības ministrija plāno pilnveides pasākumus darba drošībai uzņēmumos

Labklājības ministrija (LM) ar Eiropas Savienības struktūrfondu atbalstu plāno veicināt darba drošības uzlabošanu uzņēmumos, īpašu uzmanību pievēršot mikro un mazajiem bīstamo nozaru uzņēmumiem, ņemot vērā identificētās nepilnības darba aizsardzības jomā.

Iepriekšminēto paredz ceturtdien, 6.augustā, Valsts sekretāru sanāksmē izsludinātais Ministru kabineta noteikumu projekts „Darbības programmas Izaugsme un nodarbinātība 7.3.1. specifiskā atbalsta mērķa Uzlabot darba drošību, it īpaši bīstamo nozaru uzņēmumos īstenošanas noteikumi”. Tie vēl jāsaskaņo ar ministrijām un jāapstiprina Ministru kabinetā.

Lasīt vairāk »

Darba aizsardzība

Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra

Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūru ir izveidojusi Eiropas Savienība, lai nodrošinātu sabiedrību ar informāciju par darba drošību un veselības aizsardzību.

Kontaktpunkta darbību Latvijā nodrošina Valsts darba inspekcija, savukārt informācijas apriti organizē Informācijas padome, kurā ietilpst darba drošības un nodarbināto veselības aizsardzības jomās kompetenti pārstāvji no Labklājības ministrijas, Valsts darba inspekcijas, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības, Latvijas Darba devēju konfederācijas, kā arī Darba vides un veselības institūta.

Internetapkalpošanas centrs

Strādā vesels

Valsts darba inspekcija (VDI) ar Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstu ir uzsākusi informatīvo kampaņu "Strādā vesels", lai pastiprināti vērstu darbinieku uzmanību uz drošības un veselības aizsardzības nozīmīgumu darba vietās.

Informatīvā kampaņa "Strādā vesels" ir vērsta uz visiem darbiniekiem, īpaši uz tiem, kuri nodarbināti nozarēs, kas saistītas ar paaugstinātu risku, piemēram, kokapstrāde, metālapstrāde, pārtikas ražošana, darbs augstumā un darbs ar elektroierīcēm, kā arī citās, visbiežāk, industriālās jomās, kur pastāv risks gūt darba traumas.

 

Ienāc www.stradavesels.lv

© Valsts darba inspekcija. Visas tiesības aizsargātas.
A+ / A-