Ceturtdiena, 2017. gada 22. jūnijs
A+ / A-

l_tab_1.png

l_tab_2.png

l_tab_3.png

L_TAB_4.png

L_TAB_5.png

L_TAB_6.png

 

                  Facebook.png  Twitter.png   Youtube.png

                      VDI_LOGO1.png

 

right_tab_1.png

right_tab_2.png

right_tab_3.png

right_tab_4.png

Kontaktinformācija

Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 38 k-1
LV–1010
Tālrunis  67021704
Fakss 67021718
E-pasts: vdi@vdi.gov.lv

Noslēdzies fotokonkurss "Darbā neriskē!"

  • Noslēdzies fotokonkurss "Darbā neriskē!"

Paziņoti fotokonkursa „Darbā neriskē!” uzvarētāji, kurā bija aicināti piedalīties profesionāļi un amatieri ar fotogrāfijām, kurās attēloti droši darba apstākļi, vai gluži otrādi – tādi, kas apdraud darbinieku veselību vai pat dzīvību.

Pilnsabiedrības „A.A&Būvkompānijas” sarūpēto galveno balvu – velosipēdu – iegūst Timurs Subhankulovs par bildi, kurā attēlots ugunsdzēsēju darbs.

 

Atsevišķi tika vērtētas fotogrāfijas, ko iesūtījuši jaunieši vecumā līdz 21 gadam. Labākās fotogrāfijas autors jauniešu grupā – Ivo Štrauss – saņems fotoaparātu no uzņēmuma „A.A&Būvkompānijas”.

 

Starptautiskās lidostas „Rīga” galveno balvu – lidostas griķu spilvenu ērtākiem lidojumiem un iespēju ar visu ģimeni izmantot lidostas VIP zāli, ielidojot vai aizlidojot, – ieguva Kristaps Zuseļs.

 

Labāko fotogrāfiju autori tiks arī izvizināti pa Daugavu ar vikingu laivu Lāčplēsis. Bez galveno balvu ieguvējiem, 19. augustā ar laivu izbraucienā dosies arī aktīvākie bilžu iesūtītāji: Irēna Jakovļeva, Sivija Emule, Aija Briede un Kristīne Grulle-Drulle.

 

Uzvarētāju paziņošana LNT ēterā skatāma: 

 

 

Fotokonkursu „Darbā neriskē!” rīkoja Valsts darba inspekcija sadarbībā ar starptautisko lidostu „Rīga” un pilnsabiedrību „A.A&Būvkompānijas”.

 

Fotogrāfiju autori fotogrāfijas var nosūtīt arī Eiropas fotokonkursam ar balvu fondu – 3000 eiro (1.vieta), 2000 eiro (2.vieta) un 1000 eiro (3.vieta), kā arī atsevišķu jauniešu balvu -  1000 eiro (labākās fotogrāfijas autoram vecuma grupā līdz 21 gadu vecumam). Vairāk informācijas par fotokonkursa noteikumiem http://osha.europa.eu/en/about/competitions/european-photo-competition-2011. Fotogrāfijas Eiropas fotokonkursam var nosūtīt līdz 31.augustam.

© Valsts darba inspekcija. Visas tiesības aizsargātas.
A+ / A-