Ceturtdiena, 2020. gada 26. novembris
A+ / A-

       Konsultatīvais tālr.: 67186522

       Konsultatīvais tālr.: 24777997 (BITE)

       Anonīmais uzticības tālr.: 67312176

  l_tab_7.png

L_TAB_4.png

L_TAB_5.png

L_TAB_6.png

                 Facebook.png  Twitter.png   Youtube.png

                      VDI_LOGO1.png

right_tab_1.png

right_tab_2.png

right_tab_3.png

right_tab_4.png

Kontaktinformācija

Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 38 k-1
LV–1010
Tālrunis  67021704
Fakss 67021718
E-pasts: vdi@vdi.gov.lv

Akcijā „Dienas bez rindām” varēs saņemt informāciju par e-pakalpojumiem

  • Akcijā „Dienas bez rindām” varēs saņemt informāciju par e-pakalpojumiem

 No 2015. gada 21. septembra līdz 25. septembrim otro reizi notiks pasākums „Dienas bez rindām”, kurā vairāk nekā 80 valsts un pašvaldību iestādes konsultēs iedzīvotājus un uzņēmējus par e-pakalpojumu lietošanu.

 

Valsts darba inspekcijas klientiem būs iespēja saņemt konsultācijas klientu apkalpošanas centros - Valdemārā ielā 38, k-1, Rīga, (114.kab.) un Talejas ielā 1, Rīga, (K-14 kab.). Apmeklētājiem būs pieejams e-pakalpojumu konsultants, kurš palīdzēs iepazīties ar e-pakalpojumiem un uzsākt to lietošanu.

Valsts darba inspekcijas konsultanti īpašu uzmanību vērsīs mūsu e-pakalpojumiem un to priekšrocībām, piemēram, izziņai par darba tiesību pārkāpumu, paziņojumu par nelaimes gadījumu darba vietā, elektronisko iesniegumu par darba apstākļu neievērošanu, darba devēju elektronisko paziņojumu Valsts darba inspekcijai par novērstajiem pārkāpumiem u.c., tādējādi ievērojami samazinot darbinieku un darba devēju administratīvo slogu, kā arī ietaupot laiku, kas nepieciešams, lai sazinātos ar valsts pārvaldi.

E-pārvaldes integrēto informatīvo kampaņu „Valsts ir internetā” īsteno Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija ar mērķi informēt par vairāk nekā 300 valsts un pašvaldību e-pakalpojumiem, un mudinātu sabiedrību izvēlēties e-pakalpojumus kā primāro saziņas veidu ar valsti.

Plašāku informāciju par kampaņas norisi, kā arī valsts e-pakalpojumu sarakstu iespējams atrast tīmekļa vietnē https://kampana.latvija.lv un sociālajos tīklos (twitter.com/PortalsLV; draugiem.lv/latvija; facebook.com/latvija.lv).

 

Informāciju sagatavoja:

Dace Aleksāne

Valsts darba inspekcijas sadarbības un attīstības nodaļas

Vecākā eksperte ārējo sakaru jautājumos

tālr.: 67021735, mob.t.: 25484797, e-pasts: dace.aleksane@vdi.gov.lv

www.vdi.gov.lv, www.osha.lv

© Valsts darba inspekcija. Visas tiesības aizsargātas.
A+ / A-